Sonicwall Security Products

جاده ابریشم رایانه

SuperMassive 

قیمت فایروال سخت افزاری سونیکوالارائه راه‌کارهای مناسب جهت دستیابی به راندمان بالاتر با اعمال سرویسهای حفاظتی بی سابقه و کم نظیر در سطوح بسیار بالا و تجهیزات چند هسته ای مقیاس پذیر در سطح کلان، تعریف جدید شرکت SonicWall در ارائه نسل بعدی فایروال‌ها با عنوان (Next Generation Firewall(NGF میباشد که جایگزین روشهای قدیمی سیستمهای حفاظتی میگردد. این شرکت اقدام به ارائه راهکارهای مناسب با استفاده از فایروالهای سری‌ SonicWALL SuperMassive E10000 & 9000 در راستای پوشش نیازهای مبرم شبکه‌های Enterprise، مراکزداده، کریرها نموده است.

Dell SonicWALL SuperMassive 9000 Series

فایروالهای سری 90000 شرکت SonicWall با پلت فرم NGF، با بهره‌گیری از تکنولوژیهای نوین فایروالهای سری E10000 به ارائه حفاظت، عملکرد و مقیاس پذیری لازم برای سرمایه گذاری در زیرساخت 10Gb+ سازمانی میپردازد. فایروالهای سری 90000 با بهره گیری از معماری هسته با تراکم بالا در یک دستگاه ظریف با اندازه مناسب One Unit سبب کاهش هزینه‌های Cooling و انرژی گردیده است.
 اطلاعات بیشتر 

SonicWALL SuperMassive E10000 Series

فایروالهای سری E10000 شرکت SonicWall از سری فایروال طراحی شده  با پلت فرم NGFمیباشند که با ارائه مقیاس پذیری، قابلیت اطمینان و امنیت بسیار بالا برای شبکه های بسیار بزرگ با ارتباطات  10Gb+ مناسب میباشند. این سری فایروالها با توجه به به ارائه حفاظت فوق‌العاده و عملکرد بی نظیر در ارائه سرویس اتصال همزمان و تعداد اتصال در هر ثانیه، پیشرو در صنعت  ارتباطات میباشد. مصرف پایین انرژی (Gbps/Watt)، سیستم خنک کننده مناسب و فضای موردنیاز حداقلی جهت نصب با توجه به کارایی آن در کنترل برنامه‌های کاربردی و پیشگیری از تهدیدات امنیتی، این شرکت را در زمره پیشتازان در این صنعت نموده است.

 اطلاعات بیشتر